07.06.2017

ARTronic Teknik Servis WhatsApp Hattı 7/24 Hizmetinizde!


ARTronic Teknik Servis Grubu, sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için WhatsApp hattı kurdu. 

Daima Müşteri Memnuniyeti ve Hizmet Kalitesi Odaklı çalışan ARTronic Teknik Servis Grubu olarak, 7/24 ulaşabileceğiniz bu hattımız ile servis çağrılarında yaşanabilecek zaman kayıplarını ortadan kaldırmayı ve hizmet kalitemizi daha da arttırmayı hedefliyoruz.

Artık ARTronic müşterileri çağrılarını çok daha hızlı iletebilecek, hızla yanıt ve çözüme ulaşabilecek. Devreye alma, bakım onarım, arıza vb. tüm durumlarda cihaz, ortam resimlerini paylaşarak durumu çok daha iyi tanımlayabilecek, durumu ses mesajı ile de hızla aktarabilecek.

ARTronic Teknik Servis WhatsApp Hattı’na teknik servis ile ilgili tüm sorularınızı sorabilir ve hızla cevap alabilirsiniz.  

ARTronic A.Ş. Teknik Servis Grubu olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’nin her bölgesinde yetenekli uzman kadromuzla çalışmaktayız.

Ana ilkelerimiz;

• Her koşulda Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışmak,

• Her zaman yetişmiş bir uzman kadroyu istihdam etmek,

• 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermek,

• Problemlere en hızlı şekilde müdahale etmek,

• Problemin kaynağına inen ve çözümü kaynaktan üreten felsefeye sahip olmak,

• Türkiye çapında geniş bir servis ağını her zaman müşteri hizmetine sunmaktır.

Türkiye sathında 30 şehirde 51 ayrı bölgedeki yetkili servis merkezlerimizle Kesintisiz Güç Kaynakları’nın ve diğer ekipmanların devreye alınması, bakımlarının yapılması ve onarım alanlarında Teknik Servis hizmeti vermekteyiz. 3KVA ve altındaki Kesintisiz Güç Kaynakları’nın bakım ve onarımlarını kendi modern laboratuarlarımızda 12 saat içerisinde, 6kVA ve üzeri Kesintisiz Güç Kaynakları’nın bakım ve onarım faaliyetlerini müşterinin yerinde en geç 24 saat içinde sonlandırmaktayız.


Hemen İletişime geçmek için : 0530 699 1469