10.05.2018

DAVETLİSİNİZ: Huawei Türkiye Kurumsal Teknoloji Zirvesi 2018


Dijital dünyanın çarkları hızla dönüyor ve bu dönüşüm rüzgarı herkesi, her aileyi ve her organizasyonu derinden etkiliyor. Yeni Bilgi ve İletişim Teknolojileri, sadece yeni teknolojileri ve platformları değil, aynı zamanda yeni bir ekosistemi temsil ediyor ve onu endüstriyel dijitalleşmenin en önemli yapı taşlarından biri haline getiriyor.

Yetkili distribütörü olduğumuz, Türkiye’deki ICT sektörünün en büyük oyuncularından biri olan Huawei ile birlikte, Türkiye’de dijital dönüşümü hızlandırmaya odaklanırken; güvenli ve akıllı şehirler, bulut kampüsleri, çevik ağlar, finans, üretim, enerji ve eğitim sektörleri genelinde çözümler sunuyoruz.

Akıllı Modüler Veri Merkezi çalışmaları ve geniş bir yelpazede lider ve yenilikçi çözümler ile karşınızdayız. 

15 Mayıs 2018 tarihinde, İstanbul’da yapılacak olan Huawei Türkiye Kurumsal Teknoloji Zirvesi 2018 etkinliğimize sizleri davet ediyoruz. Bu özel etkinlikte katılımcılara, üst düzey ICT eğilimlerini, Türkiye ICT pazar anlayışlarını, yeni teknolojilerin etkinleştirilmesini ve dijital dönüşümün fırsatlarını dünya çapındaki danışmanlar, kurumlar, ortaklar, medya ve tedarikçi katılımcıları ile sunuyor olacağız. 

Huawei ailesi olarak, yeni ve sürdürülebilir bir ICT ekosistemi oluşturmanın yanı sıra Türkiye’deki dijital dönüşüme katkı sağlamak adına, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

*Online kayıt için linke tıklayınız. http://huaweienterpriseday.org/