25 yıl önce, Kesintisiz Güç Kaynağı üretimiyle başlayan maceramız, sektörümüzdeki gelişmeleri eş zamanlı izleyerek, daima dünyanın önde gelen teknolojileri ile müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak hedefiyle gelişti.

Bu süreç boyunca, Huawei ve AEG gibi dünya devi firmaların Türkiye’deki yetkili distribütörü ve katma değer yaratan partneri olduk.

Bugüne dek, dünyanın dört bir köşesinde 50’yi aşkın ülkeye ulaştırdığımız “ARTronic” markasına haiz çözümlerimiz ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gelişmelerimizi aynı heyecanla sürdürüyoruz.

25.yılımıza eriştiğimiz bugünlerde “GlobalMutluluk” olarak adlandırdığımız kuruluş felsefemiz, en başta müşterilerimiz olmak üzere, çözüm ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve rakiplerimizin, kısaca bizimle çalışan ya da bizim çalışmalarımızın etkilediği eko sistemimiz içindeki herkesin, yaptığımız işlerden mutlu olmalarını sağlamak, onlara, doğaya ve evrensel değerlere saygı göstererek, daima insanlığın yararına çözüm ve hizmet üreterek işimizi sürdürmektir.

ARTronic olarak bugün geldiğimiz noktada, kurumların temel ihtiyacı olan temiz ve kesintisiz bir enerjinin dünyanın sayılı global tedarikçilerinin en son teknolojiyi içeren Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) çözümlerinin tüm altyapı ve üst yapı unsurlarını içerecek şekilde projelendirilmesinde, orta ölçekli sistem odalarından Veri Merkezlerine (Datacenter) kadar iklimlendirme de dahil, tüm beyaz alan elemanlarının anahtar teslim uçtan uca çözümlerinin sunulmasında ve kurduğu tüm bu sistemlere 7/24 hizmet vererek katma değer yaratan bir çözüm sağlayıcı sıfatıyla hem Enerji hem de Bilişim sektöründe uzman bir tedarikçi olarak yer almaktayız.

Sadece Türkiye’nin 81 ilinde değil, Türkiye dışında da projelere imza atmak için, gerek satış gerekse satış sonrası servis kadrolarını bu amaca yönelik olarak eğiterek aynı zamanda bu global markaların resmi servis distribütörü ve katma değer yaratan partneri olarak “etkin hizmet sağlayıcı ve sorun giderici” misyonunu her geçen gün biraz daha genişleyen hizmet yelpazesiyle ve başarıyla sürdürmenin gururunu yaşamaktayız.

Çeyrek asır sonra geleceğe yine aynı heyecanla hazırız!..

Huawei, 100 milyar dolara varan cirosu ile dünyanın en önde gelen bilgi ve teknoloji firmaları arasında yer almaktadır. ARTronic, 2013 yılından beri gerek Huawei UPS, gerekse Huawei Mini ve Modüler Veri Merkezi konusunda hızla gerçekleştirdiği önemli projeler ile Huawei tarafından “2013 Huawei En Hızlı Büyüyen Distribütör” ve “2014 Huawei Yılın En İyi Distribütörü” ödüllerine layık görüldü. Huawei, 7/24 kesintisiz hizmet, bünyesinde oluşturduğu test laboratuvarı, yeterli sayıda mühendis ve teknisyen barındırma gibi bir çok koşulun düzenli olarak yerine getirildiğini denetleyerek 2014 yılında ARTronic’i, Huawei’nin servis alanında en üst düzey yetkisi olan “5 Yıldız Servis Hizmet Ortağı” olarak sertifikalandırmıştır.

Huawei Tanıtım Filmi

ARTronic, AEG Power Solutions GmbH’in Türkiye Yetkili Distribütörü’dür.

ARTronic, endüstriyel alanda 125 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren AEG Power Solutions GmbH’in Türkiye Yetkili Distribütörlüğü’nü 1999 yılından beri başarıyla yürütmektedir.Türkiye’de AEG marka Kesintisiz Güç Kaynakları, doğrultucuları ve evirici sistemlerinin satış, teknik servis ve yedek parça hizmetlerini Yetkili Distribütör sıfatıyla 20 yıldır eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlayarak yerine getirmektedir.

ARTronic, AE (Advanced Energy)’nin Türkiye Yetkili Distribütörü’dür.

ARTronic, Güç Kontrol Çözümleri konusunda Dünyanın en bilinen çözüm ailesinden olan THYRO Güç Kontrol Ürünleri ile Türkiye’de Endüstriyel alanda yaklaşık 20 yıldır bir çok sanayi kuruluşumuza başarıyla hizmet vermektedir.

E-Bülten

İş & Sanat bültenimizin size ulaşmasını istiyorsanız...

Sosyal Medyada ARTronic

Sosyal Medyada bizi takip edebilirsiniz.

Artronic
Artronic
Artronic Whatsapp
Online Destek Hattı